Nowy serwis www.uwb.edu.pl

Zapraszamy na nową stronę Uniwersytetu w Białymstoku - www.uwb.edu.pl. Obecna strona przestała być aktualizowana.

Trwa rekrutacja uzupełniająca – studia niestacjonarne

Trwa rekrutacja uzupełniająca – studia niestacjonarne.

Inspirujące przykłady ludzi biznesu

Blisko trzystu uczniów białostockich szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w spotkaniu EEC - Liderzy Przyszłości, jakie w czwartek (24.09) odbyło się w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. Wydarzenie towarzyszyło obradom Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

EEC – Liderzy Przyszłości. Spotkanie na Uniwersytecie w Białymstoku

Blisko 300 uczniów i nauczycieli białostockich szkół ponadgimnazjalnych weźmie udział w projekcie pod nazwą EEC – Liderzy Przyszłości. To wydarzenie towarzyszące obradom Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. Spotkanie odbędzie się 24 września 2015 r. w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB.

Szef Baltic Sea Region University Network z wizytą na UwB

Gościem Uniwersytetu w Białymstoku był dziś (23.09) Dr. h.c. Kari Hyppönen - prezydent Baltic Sea Region University Network.

PATI na warsztatach

Zajęcia dziennikarskie, z filmowania i montażu oraz w zakresie social media - to program szkolenia dla obecnych i przyszłych członków Podlaskiej Akademickiej Telewizji Internetowej jakie dziś (22.09) rozpoczęło się na Wydziale Fizyki UwB. Swoje dziennikarskie kwalifikacje podnosi 20 osób - głównie studentów.

Współpraca uczelni i szkoły mundurowej

Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku podpisało dziś (21 września) umowę o współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku.

Pracownicy Instytutu Biologii UwB wybrani do władz Polskiego Towarzystwa Biologii Eksperymentalnej Roślin

Dr hab. Iwona Ciereszko, prof. UwB, dziekan Wydziału Biologiczno-Chemicznego, została wybrana Prezydentem Polskiego Towarzystwa Biologii Eksperymentalnej Roślin.

Zostań vlogerem – zamieszkaj w Białymstoku!

A dlaczego Białystok? Czy można zakochać się w tym mieście? Dlaczego warto tu studiować? Jakie może być studenckie życie w Białymstoku? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą nam nowi ambasadorzy miasta wyłonieni w konkursie zorganizowanym w ramach kampanii „Studiuj w Białymstoku”.

Stan badań nad wielokulturowym dziedzictwem dawnej Rzeczypospolitej

W dniach 30 września - 2 października Instytut Historii i Nauk Politycznych wraz z Instytutem Badań nad Dziedzictwem Kulturowym Europy zorganizują największy w Polsce kongres poświęcony dziedzictwu kulturowemu znajdującemu się poza granicami Kraju.

Rekrutacja 2017/2018