Centrum Eksperckie Uniwersytetu w Białymstoku Strona główna / Centrum Eksperckie Uniwersytetu w Białymstoku
Centrum Eksperckie Uniwersytetu w Białymstoku
e-mail: ce@uwb.edu.pl
www: www.centrumeksperckie.uwb.edu.pl

Prezes Zarządu:
Artur Olechno

Centrum Eksperckie Uniwersytetu w Białymstoku jest spółką typu spin off, powołaną na podstawie uchwały nr 1646 Senatu UwB z dnia 17 grudnia 2014 r. Centrum Eksperckie UwB utworzone w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ma za celu zapewnienie jak najlepszych warunków do rozpowszechniania i komercjalizowania wiedzy, w tym wyników badań naukowych i prac rozwojowych, prowadzonych na Uniwersytecie w Białymstoku.

Spółka oferuje sporządzanie ekspertyz, opinii i tłumaczeń oraz wszelkiego rodzaju szkoleń z zakresu badań naukowych prowadzonych na poszczególnych wydziałach Uniwersytetu w Białymstoku jak też wykonywanie zleceń, zgłaszanych przez podmioty reprezentujące przedsiębiorców i instytucje administracji publicznej, wykraczające poza katalog uczelni.

Aktualną ofertę potencjału naukowo-badawczego Uniwersytetu w Białymstoku prezentuje strona internetowa pod adresem:

Rekrutacja 2017/2018